Petite Jack Rabbit
Informatie
De Petite Jack Rabbit is een rabbit vibe, speciaal ontworpen voor beginnende gebruikers. Deze wereldberoemde vibrator heeft meerdere vibratiesnelheden, een roterende kop en parels in de body. De vibrator heeft een discrete lengte van 12 cm en een diameter van 3.25 cm. Gemaakt van zacht TPR, dus volledig lichaamsveilig en zeer comfortabel in gebruik. Wij adviseren dit product te gebruiken met een glijmiddel.
CalExotics zet al meer dan tien jaar lang consequent ‘fantasie om in realiteit’. Met een ongeëvenaarde aandacht voor detail heeft oprichter en eigenaresse Susan Colvin het merk California Exotic Novelties synoniem gemaakt aan kwalitatieve seksspeeltjes. Dat CalExotics een door vrouwen geleid bedrijf is, heeft zeker bijgedragen aan hun snelle opkomst naar de top van de markt voor seksspeeltjes en erotica.
Eigenschappen
| Barcode | 716770086495, 716770086501 |
|---|---|
| Modelnummer | 12444 |
| Kleur | Paars, Roze |
| Collectie | Toys |
| Artikelgroep | Vibrators |
| Productgroep | Rabbitvibrators |
| Merk | CalExotics |
| Label | Jack Rabbits |
| Land van herkomst | China |
| Buitendoos aantal | 12 |
| Verpakking | 30.5 x 5.7 x 16.5 cm |
| Gewicht per eenheid (kg) | 0.271 KILOGRAMS |
| Materiaal | Thermoplastisch rubber |
| Materiaalgroep | TPR / TPE |
| Eigenschappen | vibrerend |
| Totale lengte | 12 cm |
| Inbrengbare lengte | 11.5 cm |
| Inbrengbare diameter | 3.25 cm |
| Batterijen | AAA |
| Batterijen aantal | 3 |
| Waterbestendigheid | Waterdicht |
100% discreet
Neutrale verpakking zonder vermelding van inhoud of afzender.
Veilig bestellen
Betalen via iDEAL | Wero, Klarna en creditcard met beveiliging.
Deskundig advies
Experts sinds 1953 met focus op materiaal, comfort en kwaliteit.
Laagste prijsgarantie
Altijd een scherpe prijs. Elders goedkoper? Laat het ons weten.







Reviews & ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen.