Deep Swirl Probe
Informatie
The Deep Swirl features a ridged, textured silicone design that heightens every movement. Dual motors offer 10 powerful functions of vibration, pulsation, and escalation for a customizable experience. Fully waterproof, it’s great for bath, shower, or bedroom play. A memory chip keeps your last-used function, and the travel lock adds discretion. Recharge in 2 hours for up to 90 minutes of swirling, intense pleasure.
CalExotics has been consistently turning ‘fantasy into reality’ for over a decade. With an, unparalleled, attention to detail, CalExotics’ Founder and Owner Susan Colvin, has made the California Exotic Novelty brand synonymous with Quality Adult Toys. The fact that CalExotics is a female owned and operated company, plays no small part in their meteoric rise to the top of the Adult Toy and Novelty industry.
Eigenschappen
| Barcode | 716770114266 |
|---|---|
| Modelnummer | 27892 |
| Kleur | Zwart |
| Collectie | Toys |
| Artikelgroep | Anal Toys |
| Productgroep | Butt Plugs |
| Merk | CalExotics |
| Label | Deep |
| Land van herkomst | China |
| Buitendoos aantal | 48 |
| Verpakking | 25.5 x 9.5 x 5 cm |
| Verpakkingshoogte (cm) | 25.5 cm |
| Verpakkingsbreedte (cm) | 9.5 cm |
| Verpakkingsdiepte (cm) | 5 cm |
| Gewicht per eenheid (kg) | KILOGRAMS |
| Materiaal | Silicone (probe) ABS with Metallic Plating (décor) |
| Materiaalgroep | Silicone |
| Eigenschappen | Vibrating |
| Productafmeting | 11.5 cm x 3.25 cm (probe), 5 cm (diameter base) |
| Batterijen | Lithium Ion |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gebruiktijd (minuten) | 90 |
| Laadtijd (minuten) | 120 |
| Waterbestendigheid | IPX7 Waterproof |
| Vibratiestanden | 10 |
100% discreet
Neutrale verpakking zonder vermelding van inhoud of afzender.
Veilig bestellen
Betalen via iDEAL | Wero, Klarna en creditcard met beveiliging.
Deskundig advies
Experts sinds 1953 met focus op materiaal, comfort en kwaliteit.
Laagste prijsgarantie
Altijd een scherpe prijs. Elders goedkoper? Laat het ons weten.

























Reviews & ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen.