Enchanted Lover

Enchanted Lover
Nog 6 op voorraad
€ 81,99 € 65,59
Informatie
De Enchanted Lover is een multifunctionele rabbit vibe met een clitoristeaser. Deze vibe heeft een inbrengbare lengte van 12.75 cm en een diameter van 3.75 cm. De Enchanted Loverr heeft 12 verschillende vibratiefuncties en een stimulerende clitoristeaser. Perfect geschikt voor beginnende en ervaren gebruikers. Gemaakt van siliconen, volledig lichaamsveilig en zeer comfortabel in gebruik. Wij adviseren dit product te gebruiken met een glijmiddel.
CalExotics zet al meer dan tien jaar lang consequent ‘fantasie om in realiteit’. Met een ongeëvenaarde aandacht voor detail heeft oprichter en eigenaresse Susan Colvin het merk California Exotic Novelties synoniem gemaakt aan kwalitatieve seksspeeltjes. Dat CalExotics een door vrouwen geleid bedrijf is, heeft zeker bijgedragen aan hun snelle opkomst naar de top van de markt voor seksspeeltjes en erotica.
Eigenschappen
| Barcode | 716770090430 |
|---|---|
| Modelnummer | 12474 |
| Kleur | Groen |
| Collectie | Toys |
| Artikelgroep | Vibrators |
| Productgroep | Rabbitvibrators |
| Merk | CalExotics |
| Label | Personality Vibes |
| Land van herkomst | China |
| Buitendoos aantal | 12 |
| Verpakking | 28 x 4.5 x 10.2 cm |
| Gewicht per eenheid (kg) | 0.318 KILOGRAMS |
| Materiaal | Silicone, ABS-kunststof / metallic plating |
| Materiaalgroep | Siliconen |
| Eigenschappen | vibrerend |
| Productafmeting | Shaft: 12.75 x 3.75cm, Stimulator: 5.75 x 3.25 cm |
| Inbrengbare lengte | 12.75 cm |
| Inbrengbare diameter | 3.75 cm |
| Batterijen | Lithium Ion |
| Inclusief batterijen | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Waterbestendigheid | Waterdicht |
| Vibratiestanden | 12 |
100% discreet
Neutrale verpakking zonder vermelding van inhoud of afzender.
Veilig bestellen
Betalen via iDEAL | Wero, Klarna en creditcard met beveiliging.
Deskundig advies
Experts sinds 1953 met focus op materiaal, comfort en kwaliteit.
Laagste prijsgarantie
Altijd een scherpe prijs. Elders goedkoper? Laat het ons weten.
















Reviews & ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen.