Flamingo Pulsating G-spot Vibrator

Flamingo Pulsating G-spot Vibrator
Op voorraad
€ 57,99 € 46,39
Informatie
Verhoog het genot met FLAMENGO – een L-vormig wonder ontworpen voor G-spot pulsaties en clitorale stimulatie. Aangezien het ook draagbaar is als een pantyvibe, ontsteekt dit veelzijdige speeltje passie op elk moment. Ervaar een symfonie van sensaties, gemaakt om aan al je verlangens te voldoen. Ontketen intiem geluk met FLAMENGO en ontdek grenzeloos plezier.
ToyJoy is een levendig en innovatief merk in de wereld van speelse en intieme producten. Bekend om zijn diverse en hoogwaardige assortiment, biedt ToyJoy een breed scala aan items voor uiteenlopende smaken en voorkeuren. Het merk focust op plezierige, veilige en gebruiksvriendelijke producten, zodat ze voor iedereen toegankelijk en leuk zijn. Met oog voor design, functionaliteit en het gebruik van lichaamsveilige materialen integreert ToyJoy de nieuwste technologieën in zijn aanbod, waardoor het favoriet is bij consumenten die hun persoonlijke leven met vreugde en spanning willen verrijken. ToyJoy blinkt uit door zijn toewijding aan klanttevredenheid, productkwaliteit en veiligheid.
Eigenschappen
| Barcode | 8713221833396 |
|---|---|
| Modelnummer | 11022 |
| Kleur | Roze |
| Collectie | Toys |
| Artikelgroep | Vibrators |
| Productgroep | Rabbitvibrators |
| Merk | ToyJoy |
| Label | Urban |
| Land van herkomst | China |
| Buitendoos aantal | 48 |
| Verpakking | 16.7 x 10.2 x 5.3 cm |
| Gewicht per eenheid (kg) | 0.204 KILOGRAMS |
| Materiaal | ABS-kunststof, Silicone |
| Materiaalgroep | Siliconen |
| Eigenschappen | vibrerend |
| Productafmeting | 8.4 x 3.9 x 10.2 cm |
| Totale lengte | 10.2 cm |
| Inbrengbare lengte | 7.8 cm |
| Inbrengbare diameter | 3.1 cm |
| Batterijen | Lithium Ion |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gebruiktijd (minuten) | 90 |
| Laadtijd (minuten) | 90 |
| Aantal motoren | 2 |
| Fluisterstil | Nee |
| Waterbestendigheid | IPX7 waterdicht |
| Vibratiestanden | 10 |
100% discreet
Neutrale verpakking zonder vermelding van inhoud of afzender.
Veilig bestellen
Betalen via iDEAL | Wero, Klarna en creditcard met beveiliging.
Deskundig advies
Experts sinds 1953 met focus op materiaal, comfort en kwaliteit.
Laagste prijsgarantie
Altijd een scherpe prijs. Elders goedkoper? Laat het ons weten.
















Reviews & ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen.