Pacifica Fiji

Pacifica Fiji
Nog 4 op voorraad
€ 60,99 € 48,79
Informatie
Maak kennis met de Pacifica Fiji, een wonder in de wereld van volwassen speelgoed ontworpen om uw intieme ervaringen te verbeteren. Het gebogen ontwerp richt zich precies op de G-spot, terwijl de flexibele schacht en krachtige trillingen zorgen voor intense sensaties. Gemaakt van transparant vloeibaar siliconen, het is zacht, glad en duurzaam, met een IPX7-classificatie voor waterdicht genot overal. Dubbele motoren bieden 10 functies, die unieke ervaringen bieden. De geheugenchip onthoudt uw laatste instelling, zodat u naadloos plezier kunt ervaren. Een reisvergrendeling zorgt voor discretie, geactiveerd met een vasthouden van 3 seconden. USB-oplaadbaar, het biedt 40 minuten op hoge snelheid en 90 minuten op laag, belooft ononderbroken geluk. Ervaar sensuele momenten met Pacifica Fiji.
CalExotics zet al meer dan tien jaar lang consequent ‘fantasie om in realiteit’. Met een ongeëvenaarde aandacht voor detail heeft oprichter en eigenaresse Susan Colvin het merk California Exotic Novelties synoniem gemaakt aan kwalitatieve seksspeeltjes. Dat CalExotics een door vrouwen geleid bedrijf is, heeft zeker bijgedragen aan hun snelle opkomst naar de top van de markt voor seksspeeltjes en erotica.
Eigenschappen
| Barcode | 716770108968 |
|---|---|
| Modelnummer | 11923 |
| Kleur | Aqua |
| Collectie | Toys |
| Artikelgroep | Vibrators |
| Productgroep | Rabbitvibrators |
| Merk | CalExotics |
| Label | Pacifica |
| Land van herkomst | China |
| Buitendoos aantal | 12 |
| Verpakking | 26 x 11.25 x 4.25 cm |
| Gewicht per eenheid (kg) | 0.25 KILOGRAMS |
| Materiaal | Siliconen |
| Materiaalgroep | Siliconen |
| Eigenschappen | vibrerend |
| Productafmeting | 10.25 cm x 3.75 cm (shaft), 16.5 cm x 4.5 cm (overall), 4.5 cm x 2.5 cm (stimulator) |
| Totale lengte | 16.5 cm |
| Inbrengbare lengte | 10.25 cm |
| Inbrengbare diameter | 3.75 cm |
| Batterijen | Lithium Ion |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gebruiktijd (minuten) | 90 |
| Laadtijd (minuten) | 150 |
| Aantal motoren | 2 |
| Waterbestendigheid | IPX7 waterdicht |
| Vibratiestanden | 10 |
100% discreet
Neutrale verpakking zonder vermelding van inhoud of afzender.
Veilig bestellen
Betalen via iDEAL | Wero, Klarna en creditcard met beveiliging.
Deskundig advies
Experts sinds 1953 met focus op materiaal, comfort en kwaliteit.
Laagste prijsgarantie
Altijd een scherpe prijs. Elders goedkoper? Laat het ons weten.






















Reviews & ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen.