Party in My Pants Vibrator

Party in My Pants Vibrator
Op voorraad
€ 83,99 € 67,19
Informatie
De Party in My Pants Vibrator is een krachtige rabbit vibe. Deze vibrator heeft een inbrengbare lengte van 12.75 cm en een diameter van 3.75 cm. De Party in My Pants Vibe heeft 10 verschillende vibratiefuncties, 4 rotatiefuncties en een ronddraaiende rabbit teaser. Perfect geschikt voor zowel beginnende als ervaren gebruikers. De vibrator is waterdicht, waardoor avontuurtjes in het water mogelijk zijn. Gemaakt van TPR, volledig lichaamsveilig en comfortabel in gebruik. Wij adviseren dit product te gebruiken met een glijmiddel.
CalExotics zet al meer dan tien jaar lang consequent ‘fantasie om in realiteit’. Met een ongeëvenaarde aandacht voor detail heeft oprichter en eigenaresse Susan Colvin het merk California Exotic Novelties synoniem gemaakt aan kwalitatieve seksspeeltjes. Dat CalExotics een door vrouwen geleid bedrijf is, heeft zeker bijgedragen aan hun snelle opkomst naar de top van de markt voor seksspeeltjes en erotica.
Eigenschappen
| Barcode | 716770094377 |
|---|---|
| Modelnummer | 14184 |
| Kleur | Transparant |
| Collectie | Toys |
| Artikelgroep | Vibrators |
| Productgroep | Rabbitvibrators |
| Merk | CalExotics |
| Label | Naughty Bits |
| Land van herkomst | China |
| Buitendoos aantal | 12 |
| Verpakking | 35 x 5 x 12 cm |
| Gewicht per eenheid (kg) | 0.45 KILOGRAMS |
| Materiaal | TPE (rabbit) ABS (controller) |
| Materiaalgroep | ABS-kunststof |
| Eigenschappen | vibrerend |
| Inbrengbare lengte | 12.75 cm |
| Inbrengbare diameter | 3.75 cm |
| Batterijen | AA |
| Batterijen aantal | 3 |
| Aantal motoren | 2 |
| Waterbestendigheid | Waterdicht |
| Vibratiestanden | 14 |
100% discreet
Neutrale verpakking zonder vermelding van inhoud of afzender.
Veilig bestellen
Betalen via iDEAL | Wero, Klarna en creditcard met beveiliging.
Deskundig advies
Experts sinds 1953 met focus op materiaal, comfort en kwaliteit.
Laagste prijsgarantie
Altijd een scherpe prijs. Elders goedkoper? Laat het ons weten.


















Reviews & ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen.