Tapping G-Spot Vibrator
Tapping G-Spot Vibrator
Op voorraad
€ 47,99 € 38,39
Informatie
Take charge of your pleasure with the She.E.O Tapping G-Spot Vibrator. Designed for confident women, this elegant vibrator features a ribbed head that moves in a wide-angle tapping motion like a fingering motion, perfectly stimulating the G-spot. While the vibrating shaft intensifies sensations. With 10 vibration and tapping modes, body-safe silicone, and a rechargeable motor, it offers a luxurious experience. Explore heightened sensations with elegance and precision.
Eigenschappen
| Barcode | 8713221842633 |
|---|---|
| Modelnummer | 20205 |
| Kleur | Paars |
| Collectie | Toys |
| Artikelgroep | Vibrators |
| Productgroep | G-Spot Vibrators |
| Merk | She.E.O. |
| Label | She |
| Land van herkomst | China |
| Buitendoos aantal | 40 |
| Verpakking | Box |
| Verpakkingshoogte (cm) | 25 cm |
| Verpakkingsbreedte (cm) | 9.5 cm |
| Verpakkingsdiepte (cm) | 4 cm |
| Gewicht per eenheid (kg) | 0.14 KILOGRAMS |
| Materiaal | Silicone |
| Materiaalgroep | Silicone |
| Eigenschappen | Vibrating, Flickering |
| Totale lengte | 18 cm |
| Inbrengbare lengte | 16 cm |
| Inbrengbare diameter | 2.5 cm |
| Batterijen | Lithium Ion |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gebruiktijd (minuten) | 60 |
| Laadtijd (minuten) | 90 |
| Waterbestendigheid | IPX7 Waterproof |
| Vibratiestanden | 10 |
| Pulsatiestanden | 10 |
100% discreet
Neutrale verpakking zonder vermelding van inhoud of afzender.
Veilig bestellen
Betalen via iDEAL | Wero, Klarna en creditcard met beveiliging.
Deskundig advies
Experts sinds 1953 met focus op materiaal, comfort en kwaliteit.
Laagste prijsgarantie
Altijd een scherpe prijs. Elders goedkoper? Laat het ons weten.
























Reviews & ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen.