Unchained Love Vibrator

Unchained Love Vibrator
Op voorraad
€ 49,99 € 39,99
Informatie
Geniet van eindeloos plezier met de Unchained Love G-Spot Vibrator van Xocoon. Ontworpen om zelfs in het heetst van de strijd alle juiste plekjes te raken. Deze vibrator buigt om krachtige trillingen tegelijkertijd naar zowel je G-spot als clitoris te sturen. Of je nu alleen verkent of met een partner, Unchained Love brengt je naar nieuwe hoogten van extase en houdt je daar. Met zijn state-of-the-art ontwerp, zijdezachte siliconen en ongeëvenaarde kracht, is het geen wonder dat Unchained Love de ultieme vibrator is. Met de power boost knop heb je volledige controle om de trilsnelheden te intensiveren of te verlagen, voor een op maat gemaakte en opwindende ervaring afgestemd op jouw specifieke verlangens.
Beter liefhebben samen! Xocoon-sextoys zijn speciaal ontworpen voor koppels die een extra dimensie aan voorspel of seks willen geven. Door gelijktijdig genot en de onvermijdelijke climax voor koppels te brengen, zal Xocoon elk koppel gemakkelijk overtuigen om zich terug te trekken en samen ongestoord en onbevangen te ‘Xocoonen’.
Eigenschappen
| Barcode | 8713221834607 |
|---|---|
| Modelnummer | 11130 |
| Kleur | Paars |
| Collectie | Toys |
| Artikelgroep | Vibrators |
| Productgroep | Rabbitvibrators |
| Merk | Xocoon |
| Label | Vibes |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | Box: 22.5 x 10.5 x 5.3 cm |
| Gewicht per eenheid (kg) | 0.234 KILOGRAMS |
| Materiaal | ABS-kunststof, Silicone |
| Materiaalgroep | Siliconen |
| Eigenschappen | vibrerend |
| Totale lengte | 19 cm |
| Inbrengbare lengte | 11 cm |
| Inbrengbare diameter | 3.5 cm |
| Batterijen | Lithium Ion |
| Oplaadbaar | Ja |
| Waterbestendigheid | IPX7 waterdicht |
| Vibratiestanden | 10 |
100% discreet
Neutrale verpakking zonder vermelding van inhoud of afzender.
Veilig bestellen
Betalen via iDEAL | Wero, Klarna en creditcard met beveiliging.
Deskundig advies
Experts sinds 1953 met focus op materiaal, comfort en kwaliteit.
Laagste prijsgarantie
Altijd een scherpe prijs. Elders goedkoper? Laat het ons weten.






























Reviews & ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen.